آیا دوست دارید یک جنگ واقعی را فرماندهی کنید؟ پس دانلود بازی جنگی تاریخی Field of Glory 2010 را که به تازگی از طرف Matrix Games منتشر گشته است از دست ندهید. این بازی زیبا بر اساس یک افسانه ی قدیمی ساخته شده است و در آن شما فقط با ذهن خود به بازی خواهید پرداخت. در این بازی کامپیوتر شما یک جنگ واقعی را مدیریت خواهید کرد. در این راه شما مراحل زیادی را پشت سر خواهید نهاد و باید با گرفتن مدال های افتخار مراحل را یک به یک بپمایید تا به یک موفقیت ملی دست یابید.
این بازی در دسته بازی فکری بازی های جنگی قرار گرفته است و شاید ساعت ها شما مجذوب خود نماید. مدیریت و استراتژیک گروهان و جنگ با سیاست بالا، در این بازی شما را یاری خواهد داد تا به مراحل بعدی صعود کنید و در غیر این صورت با شکست و سقوط مواجه خواهید بود. این بازی از نظر گرافیک نیز بسیار عالی بوده و می توانید از آن نهایت لذت را ببرید.
از ویژگی های جالب این بازی می توان به این نکته اشاره کرد که لازم نیست شما تاریخ را تکرار کنید، بلکه قادرید با استراتژی و فکر خود به نتیجه ی مورد نظر و از هر راهی دست یابید. با دانلود بازی کامپیوتر شما قادرید این بازی را به صورت تکی و گروهی انجام دهید که محبوبیت این بازی را دو چندان می کند. اگر به بازی های فکری و با سیاست علاقه ی زیادی دارید وبلاگ بازی دانلود رایگان نرم افزار این بازی کامپیوتری زیبا را به شما پیشنهاد می کند.

Field of Glory 2010 Game - بازی جنگ تاریخ باستانویژگی های بازی جنگی تاریخ باستان


بازی به شما اجازه می دهد تا برای جنگ های تاریخی تصمیمات کلیدی بگیرید
نمایشی دقیق از جزئیات جنگ های باستانی (مکانیزم بازی، رهبران، روحیه سربازان)
جنگ های یک نفره یا دو نفره حتی از طریق اینترنت با دیگران
18 مدل مبارزه با وسعت متفاوت
بازی در جبهه های متفاوت Achaean League, Carthage, Caledonians, Gaul, Germanic Tribes, Macedonians, Spartacus Slave Revolt, Romans or even Romans vs. Romans
سناریو جامع گنجانده شده در بازی
11 اراضی مختلف در غرب اروپا و تنظیمات خشکی و سرسبزی زمین ها
141 نوع نبرد گروه های متفاوت با توانایی بی حد و حصر تغییر رفتار فردی جنگجو های سیستم در مقابل شما
سیستم مورد نیاز بازی جنگ تاریخی
پردازنده 1.8 گیگاهرتز و یا بهتر
حافظه 1GB یا بیشتر
256 مگابایت فضای خالی هارد دیسک یا بیشتر
کارت گرافیک حداقل 128 مگابایت
وضوح صفحه نمایش 1280x800 یا بالاتر
ویندوز XP ، ویستا یا ویندوز 7

دانلوددانلود رایگان بازی جنگ باستان (حجم : 76.4 مگابایت)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir
سایتمنبع : دانلود رایگان

تصویرتصاویر بازی:

Field Of Glory Field Of Glory Field Of Glory Field Of Gloryنوشته شده در تاریخ جمعه 29 مرداد 1389    | توسط: saber sadegi    |    | نظرات()